Ana Sayfa
Güzellik & Bakım

Makyajım Bozulur mu Korkusuna Son Verin ve Bu Fırsatı Kaçırmayın! Arz Estetik Güzellik Salonu'nda Kalıcı Makyaj veya Dövme Uygulaması 350 TL Yerine % 75 İndirimle SADECE 89 TL( 10 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerlidir.)  

89.00 TL
Değeri350 TL 75 İndirim
Fırsatı 59 kişi yakaladı.

Fırsat Bilgisi

Makyajım Bozulur mu Korkusuna Son Verin ve Bu Fırsatı Kaçırmayın! Arz Estetik Güzellik Salonu'nda Kalıcı Makyaj veya Dövme Uygulaması 350 TL Yerine % 75 İndirimle SADECE 89 TL( 10 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerlidir.)

Nasıl Kullanılır

Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Kuponlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Fırsattan yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir . Rezervasyon için telefon numarası; 0216 305 90 96

Size  Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda  ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Konum

Arz Estetik

Yalı Mah. Değirmen Sok. No:4 Kardeşler Apt. Maltepe/İstanbul 0216 305 90 96
Popüler Fırsat

Arz Estetik Güzellik Salonu'nda Kalıcı Makyaj veya Dövme Uygulaması..

Sabah saatlerinde ayna karşısında uzun bir süre harcadığınız ve o kadar özenle yaptığınız en mükemmel makyaj bile günün sonunda bozuluyor, akıp gidiyor. Oysa, kalıcı makyaj bu sorunlarınıza kalıcı çözüm sunuyor.
 
Kalıcı Makyaj Hakkında
 
Kalıcı makyaj; diğer bir deyişle ''Micro-Pigment'' uygulaması tek kullanımlık steril bir iğne yardımıyla tamamen doğal mineral bitki pigmentlerinin mükemmel bileşimlerinin cilt altına uygulanması işlemidir. Kullanılan pigmentler, bitkisel kaynaklardan elde edilmiş organik maddelerdir ve tüm dermatolojik alerji testlerinden geçirilerek hazırlanmaktadır. Bu sebeple kalıcı makyajın bilinen bir yan etkisi yoktur. Uygulama yapılacak bölge daha önceden lokal anestezi kremleriyle uyuşturulduğundan herhangi bir acı hissedilmez. Kişi uygulama anında yalnızca hafif bir batma ve gıdıklanma hisseder.
 
 
Fırsatımız 1 kişiliktir.
 
Kalıcı makyaj ve dövme uygulaması 3 ile 5 yıl arasında geçerlidir, silinebilir.
 
Rezervasyon gereklidir.
 
Fırsat 10 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 
Fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz
 

Güzellik & Bakım

Hafta Sonu Kaçamak Kahvaltı Biri Zayıflamak mı İstiyor ? Adranalin ve Heyecana var mısın ? Nevresim Takımları Pratik Kişisel Ürünler