Ana Sayfa
Tatil & Gezi

Ağva'da Romantik Bir Kaçamak... Villa Pine Garden'ın Konsept Deluxe Odalarında 2 Kişi 1 Gece Konaklama, Köy Kahvaltısı, Çay ve Pasta İkramı 340 TL yerine SADECE 169 TL...12 Taksit Avantajı !  

Fırsatı 81 kişi yakaladı.

Fırsat Bilgisi

Ağva'da Romantik Bir Kaçamak... Villa Pine Garden'ın Konsept Deluxe Odalarında 2 Kişi 1 Gece Konaklama, Köy Kahvaltısı, Çay ve Pasta İkramı 340 TL yerine SADECE 169 TL...12 Taksit Avantajı !

Nasıl Kullanılır

Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Kuponlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Fırsattan yararlamak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonlarınız için telefon numarası; 216 725 76 56

Size  Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda  ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Konum

Villa Pine Otel

Ağva Yeniköy Mah No:19 Şile 216 725 76 56
Popüler Fırsat

Ağva'da Romantik Bir Kaçamak.. Villa Pine Garden'ın Konsept Deluxe Odalarında 2 Kişi 1 Gece Konaklama, Köy Kahvaltısı, Çay ve Pasta İkramı..

Arkadaşınız ya da sevdiğinizle, İstanbul'un hemen yanıbaşında; ama zihnen İstanbul'dan çok uzakta kaçamağa hazır olun!

Ağva’nın muhteşem doğasının kucağında şömine başında sevdiğinize sarılın ve hayallerinizi gerçekleştirmenin keyfini çıkarın... Ağva’nın muhteşem atmosferi ve yemyeşil dokusu içerisinde saklı, şömineli ve jakuzili odalarıyla tatilinizi daha da keyifli hale getirecek olan Villa Pine Garden’da romantizmin doruklarına ulaşacaksınız.

Bu fırsat ile Villa Pine Garden Otel’de şömineli ve jakuzili Deluxe odalarda konaklama yapılacaktır.
 

  • Deluxe odada 2 kişi 1  gece konaklama
  • Köy Kahvaltısı
  • Çay ve Pasta İkramı

 

Fırsatımız 2 kişiliktir.

Kampanyamız  1 Mart  2011 tarihine kadar geçerlidir.

  • Bu kampanya cumartesi gecesi konaklamalarında geçerli değildir.


Otopark sorunu yoktur.

Fırsattan dilediğiniz kadar satın alıp ister tatilinizi uzatın istersenizde sevdiklerinizle paylaşın...

Rezervasyon gereklidir.

 

Tatil & Gezi

Hafta Sonu Kaçamak Kahvaltı Biri Zayıflamak mı İstiyor ? Adranalin ve Heyecana var mısın ? Nevresim Takımları Pratik Kişisel Ürünler