Ana Sayfa
Ev

Ev ve İşyerinizin Vazgeçilmez Parçası Olan Duvar Saatleri, Artık Daha Modern ve Daha Dekoratif! Sembol Tablo'dan Üç Parçalı 40x65*3 Kanvas Baskı Duvar Saati Tablo - 448 Sadece 50 TL ve 12 Taksit İmkanı..  

64.90 TL
Değeri110 TL 41 İndirim
Fırsatı 47 kişi yakaladı.

Fırsat Bilgisi

Ev ve İşyerinizin Vazgeçilmez Parçası Olan Duvar Saatleri, Artık Daha Modern ve Daha Dekoratif! Sembol Tablo'dan Üç Parçalı 40x65*3 Kanvas Baskı Duvar Saati Tablo - 448 Sadece 50 TL ve 12 Taksit İmkanı..

Nasıl Kullanılır

Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Kuponlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 
Fırsattan yararlanmak için;
 
Ürün Siparişleriniz için profilim kısmında yer alan Adreslerim sekmesinden en az bir adres tanımlaması yapmanız gerekmektedir. Birden fazla adres kullanmanız durumunda her bir adresi ayrı ayrı tanımlayınız. Siparişinizi tamamladıktan sonra açılan kuponlarım sayfasında, ürününüzün gönderilmesini istediğiniz adresi belirtiniz. Adres seçme ekranından sonra açılan not penceresine, Sipariş ve teslimat ile ilgili varsa notlarınızı (Eğer ürününüzü kendiniz dışında biri teslim alacak ise, teslim alacak kişinin ismi – Ürün rengi v.b.) yazınız. Ürünü Kargodan teslim alırken mutlaka açarak kontrol edip TESLİM alınız. Faturanız Ürün ile birlikte gönderilecektir.
 
Sipariş verildikten itibaren ürününüz en geç 7 gün içinde kargoya verilecektir. Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 2-7 gün arasında sürmektedir.

Konum

Sembol Tablo

Cuma Mah. Atatürk Bulvarı No: 79 Albay Suna İş Merkezi K:4 D: 508 İnegöl/Bursa 0224 715 76 77
Popüler Fırsat

Sembol Tablo'dan Üç Parçalı 40x65*3 Kanvas Baskı Duvar Saati Tablo - 448

Ev ve İşyerinizin Vazgeçilmez Parçası Olan Duvar Saatleri, Artık Daha Modern ve Daha Dekoratif! Sembol Tablo'dan Çift Parçalı 40x65*2 Kanvas Baskı Duvar Saati Tablo - 448 Sadece 50 TL ve 12 Taksit İmkanı..
 
Birbirinden güzel model resim seçeneğiyle, titiz işçilik sürecini buluşturarak yaşam alanlarınızı renklenecek. Yaşam alanlarınızı renklendirerek her yerde karşılaştığınız resimlerin sıkıcılığında kaybolmadan, modern tablo farkıyla oluşturulan bu özel saatleri sevdiğinize hediye ederek onun tüm sene boyunca her gün bu hediyeyi konuşmasını sağlayacaksınız...
 
Canvas tablo 
 
Özenle hazırlanan Canvas tablo ve saatlerimiz canon ipf8000s içmekan 8 renk pigment bazlı mürekkeplerle canvasa basılıp 3 cm kalınlığında fırınlanmış Ahşap şeseye gerilmektedir. Baskı sonrası Yapılan işlemler tamamen elişçiliği ile gerçekleşmektedir. Saatlerimizin motoru AYPAŞ (akar saat) markadır.
 
Not: Yelkovan ve saniyeyi elinizle saat 12.00’yi gösterecek şekilde ayarladıktan sonra pili yuvasına takınız ve sonrasında saatinizi motorun üzerinde bulunan makenizmadan ayarlayınız. Saatinizin temizliğini sert cisimler ve kimyasallar kullarak yapmayınız. Temizlik esnasında kuru bez kullanınız. Paket içerisinde, monte edilmiş mekanik düzenek, 1 set akrep, yelkovan ve saniye ibresi bulunmaktadır.
 
Tablolarımız teslimat esnasında, zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek kargoya teslim edilir.
 
Özellikler
  • Uygulama alanı 40x100 cm
  • Parça ölçüleri 30x40x3
  • Yüksek çözünürlükte iç mekan baskı
  • %100 pamuklu kanvas
  • 3 cm kalınlığında fırınlanmış ahşap kasnak
Bu 1 adet ürün için geçerlidir.
 
Kargo ücreti alıcıya aittir.
 
Ürünlerin farklı adreslere gönderim talebinde, her adres için kargo bedeli alıcıya aittir.
 
Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.