Ana Sayfa
Bahçe - Yapı İşleri

Artık Rulolar veya Boya Kapları İle Uğraşmaktan Kurtulabilirsiniz! Paint Bullet Boya Tabancası Sadece 49.9 TL ve 12 Taksit İmkan...  

49.90 TL
Değeri89 TL 45 İndirim
Fırsatı 187 kişi yakaladı.

Fırsat Bilgisi

Artık Rulolar veya Boya Kapları İle Uğraşmaktan Kurtulabilirsiniz! Paint Bullet Boya Tabancası Sadece 49.9 TL ve 12 Taksit İmkan...

Nasıl Kullanılır

Fırsattan yararlanmak için;

Siparişinizi verirken adres bilginizi İl / İlçe olarak ve mümkün olduğunca detaylı giriniz. Ürünü Kargodan teslim alırken mutlaka açarak kontrol edip TESLİM alınız. Faturanız Ürün ile birlikte gönderilecektir.

Sipariş verildikten itibaren ürününüz en geç 7 gün içinde kargoya verilecektir. Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 2-7 gün arasında sürmektedir.

Kargo Ücreti Alıcıya ait olup, Tüm Türkiye için Yurtiçi Kargo Tarafından hizmet verilmekte olup min. 5 TL dir. ( Paket büyüklüğüne göre Kargo Fiyatı değişiklik gösterir)

Birden fazla ürün alımlarınızda, gönderim tek kargo olarak yapılacak olup kargo ücreti, paketin büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Konum

Yedi 24 Online

Esentepe - ist 2122123666
02122720822
Popüler Fırsat

Paint Bullet Boya Tabancası

Artık Rulolar veya Boya Kapları İle Uğraşmaktan Kurtulabilirsiniz! Paint Bullet Boya Tabancası Sadece 49.9 TL ve 12 Taksit İmkan... 
 
Paint Bullet Boya Tabancası
Artık etrafta dağınıklığa yol açan kirli boya fırçaları, rulolar veya boya kapları ile uğraşmaktan kurtulabilirsiniz!
Şimdi profesyonellerin üst düzey makinelerle aldığı kusursuz sonuçlara ulaşabileceğiniz bir alet var.
 
Paint Bullet Boya Tabancası ile harika sonuçlar!
 
Paint bullet boya tabancası ile yalnızca harika sonuçlar almakla kalmazsınız, aynı zamanda hızlı ve kolay kullanımının da tadını çıkarırsınız!
 
Boya yaparken etrafa dağınıklık vermeden hem paradan ve zamandan tasarruf edebilir, hem de duvarlarınıza bir profesyonel eli değmiş gibi görünüm kazandırabilirsiniz.
 
Paint Bullet ile evinizin görünümüne canlılık katmak için yalnızca tetiğine basmanız yeterlidir.
Boyama işini Paint Bullet sizin yerinize halleder!
 
Daha basit olabilir miydi?
Paint Bullet ile yalnızca boya değil, vernikleme veya parlatma da yapabilirsiniz. Tüm bu işlerde evinize profesyonel bir boyacı girmiş gibi sonuç alabilirsiniz.
 
Mesele Paint Bullet olduğunda, hiçbir yüzey boyanmaktan kurtulamaz. Paint Bullet içeride veya dışarıda, tüm yüzeyleri kolayca boyar.
Damlatan fırçaların veya ruloların ve yüzeyden aşağıya doğru akan boya katmanlarının olduğu modası geçmiş, eski yöntemlerin aksine Paint Bullet boyama işini inanılmaz bie şekilde sizin yerinize yapar!
 
Boya yaparken yapılan hataların telafisinin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Paint Bullet ile artık böyle şeyler için endişe duymanıza gerek yok!
 
Hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olan Paint Bullet yıllarca kullanmanız için tasarlanmıştır.
Taşınabilir güç paketi, kullanım ihtiyacınıza göre istediğiniz gücü kullanabilmeniz adına 60 watt veya 110 wattlık endüstriyel güç seçeneklerini içermektedir.
 
 
Tek yapmanız gereken şey püskürtmek!
  • Paint Bullet boya tabancası gerisini halleder!
  • Duvarları, tavanları, tuğla yüğzeyleri, ahşap yüzeyleri, sıva ile kaplı yüzeyleri, beton veya herhangi başka yüzeyi boyayabilirsiniz
  • Yalnızca tek katta olağanüstü kapatma sağlayan en yeni sprey teknolojisi
  • Dağınıklık yaratan fırçalara, rulolara veya taşan boya kaplarına gerek olmadan temiz bir şekilde boya yapabilme
  • İnanılmaz derecede hafiflik ve kolay taşınabilme
  • Boya akışı ayarlama regülatörü
  • Damlatmayan ve kolay temizlenebilen mekanizma
  • Kolaylık sağlayan tek tuşla çalıştırma

Nasıl çalışır?

  • Paint bullet boyayı sprey ünitesine gönderen ve spreye dönüştüren güçlü bir pompa mekanizması ile yapılmıştır. Tetiğine bastığınızda, boya hafifçe spreye dönüşür ve hızlı ve düzgün bir boya tabakası ile kapatma sağlanır.
  • Cihazı kullanırken koruyucu bir soluk alma maskesi kullanınız. Püsküren boya ve solvent buharı sağlığınız açısından zararlı olabilir.
 

Bahçe - Yapı İşleri

Bahçe El Aletleri
Hafta Sonu Kaçamak Kahvaltı Biri Zayıflamak mı İstiyor ? Adranalin ve Heyecana var mısın ? Nevresim Takımları Pratik Kişisel Ürünler