Ana Sayfa
Spor & Hobi & Sağlık & Hiz

Paintball Macerası ile Yüksek Adrenalin ve İnanılmaz Eğlence ! Kızıltoprak Deepzone Paintball Arena'da 1 Saat Paintball Aktivitesi 20 TL Yerine %50 İndirimle SADECE 10 TL. ( 2 ay geçerlidir.)  

10.00 TL
Değeri20 TL 50 İndirim
Fırsatı 64 kişi yakaladı.

Fırsat Bilgisi

Paintball Macerası ile Yüksek Adrenalin ve İnanılmaz Eğlence ! Kızıltoprak Deepzone Paintball Arena'da 1 Saat Paintball Aktivitesi 20 TL Yerine %50 İndirimle SADECE 10 TL. ( 2 ay geçerlidir.)

Nasıl Kullanılır

Satın aldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Kuponlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Fırsattan yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Rezervasyonlarınız için telefon numarası ;  0216 349 33 52 , 0535 866 75 75

Size  Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda  ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundurunuz.

 

 

Konum

Deepzone Paintball Arena

Şefikbey Sokak No:3-4 Kızıltoprak (Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı Yanı) 0216 349 33 52
Popüler Fırsat

Kızıltoprak Deepzone Paintball Arena'da 1 Saat Paintball Aktivitesi

Savunma hattınızı hazırlayın Paintball çılgınlığı sizi de etkisi altına alacak! Nefes nefese bir mücadele sizleri bekliyor!

Paintball'la takım ruhunu anımsayacak, dostlarınızla keyifli saatler geçirirmenin tadına varacaksınız. Eğlencenin tanımı Deepzone Paintball Arena'da yenileniyor. Kıyasıya savaşacağınız bu müsabakada kazanmak da var kaybetmek de...
 
Şarjörünüzü doldurun,takımınızı kurun ve stratejinizi belirleyin! Bu oyunda ya avsınız ya da avcı! 
 
Paintball aktivitesiyle hem sevdiklerinizle birlikte olacak hem de eğlence ve heyecanın tadına doyasıya varacaksınız!
 
1 saat boyunca 50 top ile Paintball Oyunu 20 TL Yerine %50 İndirimle SADECE 10 TL.
 
Paintball Senaryoları
 
1.  Tek Bayrak: İki takımın kalesine eşit mesafede bulunan bir bayrak vardır.Bu bayrağı alarak ölmeden kendi kalesine götürebilen takım skoru kazanır.Oyuncu vurulduğu zaman kalesine girip çıkar ve oyuna hemen devam eder.
 
2.  Üç Bayrak: Oyun sahasında üç adet bayrak bulunur. Bu bayraklardan ikisini kalesine vurulmadan götürebilen takım skoru kazanır.Oyuncu vurulduğu zaman kalesine girip çıkar ve oyuna hemen devam eder.
 
3.  Takım Savaşı: Bu senaryoda iki takım diğer takımın tüm oyuncularını vurarak bitirmeye çalışır.Vurulan oyuncu kalesine döner ve o turun bitmesini bekler.
 
4.  Terminator: Oyunculardan biri Terminator olur ve diğerleri onu yoketmeye çalışır. Terminatör sadece elinden vurulduğu zaman vurulmuş sayılır
 
 
Fırsat 1 kişiliktir.
 
Rezervasyon gerekmektedir.
 
Rezervasyonların en geç 1 gün öncesinden yapılması gerekmektedir.
 
Rezervasyon iptallerinin en geç 1 gün önceden yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde geçersiz sayılacaktır.
 
Minimum 6 kupon alınması gerekmektedir.
 
Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
 
 

Spor & Hobi & Sağlık & Hiz

Sağlık
Hafta Sonu Kaçamak Kahvaltı Biri Zayıflamak mı İstiyor ? Adranalin ve Heyecana var mısın ? Nevresim Takımları Pratik Kişisel Ürünler